• Gyere hozzánk vívni!

Minden érdeklődőt szeretettel várunk edzéseinken 8-tól 40 éves korig

A+ R A-

FM négyből három

Szakosztályunk hétvégén Fülöp Mihály versenyt rendezett gyermek és serdülő korúaknak. A két nap alatt több mint 150 vívó versenyzett. Vívóink négy aranyéremből hármat otthon tartottak, mellettük sok értékes döntős helyezést értek el.

Gyermek női tőrben aranyérmet nyert 37indulóból Szalai Zorka(edzője: Beliczay Sándor).
A gyermek fiúknál 52 indulóból a győztes a korosztály egyeduralkodója Szemes Gergő(Kunszentmiklós) lett, döntőbe jutott és 6. lett Benyus Attila(edzője: Mazza Lorenzo).
Másnap a serdülő lányok versenyében 35 vívó közül a győztes Kalocsai Virág(edzője:Beliczay Sándor) lett, döntőbe jutott és 5. lett Nekifor Erika(edzője:Gátai Róbert).
A serdülő fiuknál aranyérmet nyert Mihályi Andor(edző: Mazza Lorenzo), 5. lett Makk Domonkos(edző: Beliczay Sándor), 6. lett Benyus Fülöp és 8. Nagy Szilárd(edző:Mazza Lorenzo).